
vidaXL Τραπεζάκι Σαλονιού Καπνιστή Δρυς 102x50x35 εκ. Επεξεργασμ. Ξύλο
Μοντέρνο, ξύλο
Διαστάσεις 15×12×85 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Τραπέζι μέσης με μίνιμαλ σχεδιασμό για το χώρο του σαλονιού σε μπεζ και μαύρο χρώμα. Μπορεί να τοποθετηθεί στο κέντρο του σαλονιού μπροστά από τον καναπέ. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 12 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 85 εκ |
| Υψος: | 15 εκ |
| Με αποθηκευτικό χώρο | Ναί |
|---|---|
| Width | 12 cm |
| Depth | 85 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 15 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Μαύρο |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, ξύλο

Γυαλιστερό, ξύλο

Ξύλο

38×90×54 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο, ρουστίκ , ξύλο

Ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο, βιομηχανικό

Με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο, ξύλο

Ξύλο

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

30×132×30 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο, ξύλο


Ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4

32×105×50 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο, βιομηχανικό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, ξύλο


Ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο, βιομηχανικό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

32×105×50 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα

27×4 εκ
Σε απόθεμα