
Φωτιστικό Επίτοιχο Globo Lighting SIEGFRIED 41751W-8 3000K
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα της εταιρείας Heronia σε οβάλ σχήμα και μίνιμαλ στυλ. Διαθέτει καπέλο σε καφέ χρώμα. Έχει μεταλλική βάση τοποθέτησης. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Ξύλο
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο



LED, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα



LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

LED, μέταλο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα