
Απλίκα Τοίχου Viokef Aspa Transparent 4226100
Γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου με μοντέρνο σχεδιασμό, από την εταιρεία Viokef. Είναι κατασκευασμένη από γυαλί σε μπεζ απόχρωση, με ανάγλυφο σχέδιο και χρυσό μεταλλικό σκελετό. Είναι κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο με IP20. Τύπος ντουί: 1xG9 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 25W (δεν συμπεριλαμβάνονται). Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα φωτιστικά της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Κύριο υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Width | 28 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 0.76 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Viokef |

Γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, 230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


LED, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED






LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα



Γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα