
Κουβερτοπάπλωμα King Size (240x260) Silk Fashion Braid Γκρι
240×260 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβερτοπάπλωμα υπέρδιπλο από την εταιρεία Silk Fashion σε γκρι χρώμα με ανάγλυφο σχέδιο. Η πάνω πλευρά είναι fleece από 50% βαμβάκι και 50% polyester, βάρους 220gsm ενώ η κάτω πλευρά είναι γουνάκι sherpa βάρους 220gsm. Η γέμιση είναι από πολυεστερική βάτα βάρους 340gsm. Το συνολικού βάρος του είναι 780gsm που το καθιστά ιδιαίτερα ζεστό για τον χειμώνα.
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 57 cm |
| Depth | 50 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

240×260 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

160×220 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σατέν

Βαμβάκι, σατέν

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, μονό κρεβάτι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
240×260 εκ
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

48×48 εκ
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
48×48 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα