
Κουβερτοπάπλωμα Υπέρδιπλο (220x240) Silk Fashion Braid Πράσινο
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβερτοπάπλωμα υπέρδιπλο από την εταιρεία Silk Fashion σε πετρόλ χρώμα με ανάγλυφο σχέδιο. Η πάνω πλευρά είναι fleece από 50% βαμβάκι και 50% polyester, βάρους 220gsm ενώ η κάτω πλευρά είναι γουνάκι sherpa βάρους 220gsm. Η γέμιση είναι από πολυεστερική βάτα βάρους 340gsm. Το συνολικού βάρος του είναι 780gsm που το καθιστά ιδιαίτερα ζεστό για τον χειμώνα.
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 57 cm, 57 cm, 57 cm, 57 cm |
| Depth | 50 cm, 50 cm, 50 cm, 50 cm |
| Height | 30 cm, 30 cm, 30 cm, 30 cm |
| Total weight | 8 kg, 8 kg, 8 kg, 8 kg |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
240×260 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

160×220 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
160×220 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σατέν

Βαμβάκι, σατέν

48×48 εκ
Σε απόθεμα

220×240 εκ
Σε απόθεμα

240×260 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
240×260 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

240×260 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
240×260 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα