Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Πετσέτες Μπάνιου (Σετ 3τμχ) Palamaiki Jodi Ecru 450gsm
14,32 €
Ιστορικό τιμών
- 4/4/2026 - 14,32 €
- 10/1/2026 - 14,32 €
- 2/12/2025 - 16,11 €
- 27/11/2025 - 14,32 €
- 2/9/2025 - 16,11 €
- 11/7/2025 - 14,32 €
- 11/6/2025 - 16,11 €
Περιγραφή προϊόντος
Σετ πετσέτες μπάνιου από την εταιρεία Palamaiki σε εκρού απόχρωση με πράσινες ρίγες στο κάτω μέρος. Η σύνθεσή τους είναι 100% βαμβάκι, βάρους 450gsm που τις καθιστά απαλές και απορροφητικές. Ιδανικό σετ για να στολίσετε το μπάνιο σας με ποιότητα και στυλ.
Προδιαγραφές
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σετ |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 35 cm, 35 cm, 35 cm, 35 cm |
| Depth | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Height | 8 cm, 8 cm, 8 cm, 8 cm |
| Total weight | 1 kg, 1 kg, 1 kg, 1 kg |
| Κατασκευαστής | Palamaiki |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

159,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (80x16.5x60) Vasagle BBK134W01
15×88 εκ
Σε απόθεμα
39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
89,9 €
Ρόμαν Συσκότισης (120x230) Grace Shiny Beige 681123
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
19,99 €
Παιδική Σκηνή A-S Pop Up Pink 174150A
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
119,99 €
Μπουφές (100x35x75) Vasagle LSC099K02
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
49,9 €
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (140x230) Grace White 314238
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19 €
Κουρτίνα (140x295) Με Τρέσα Gofis Home Maisy Beige AW26 507/06
45×26 εκ
Σε απόθεμα
89,99 €97,99 €
Κονσόλα Εισόδου (100x30x80) Vasagle LNT016Y57
Σε απόθεμα
19,99 €
Κορνίζα Τοίχου 10 Θέσεων (58.5x49.2) A-S Kyle 173868
Ξύλο
Σε απόθεμα
28,8 €
Σεντόνια Υπέρδιπλα (Σετ) Nef-Nef Homeware Worian Mauve
Σε απόθεμα
19,99 €
Ράφι Τοίχου (80x20x3.8) Vasagle LWS28BX
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
33,2 €
Πορτατίφ A-S Alma Black 178956
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
59,99 €
Πύργος Εκμάθησης Montessori (51x51x90) A-S Observation Tower 174249
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
13,99 €
Κουρτίνα (135x240) Με Τρουκς A-S Paxta Celadon 201931B
Σε απόθεμα
19,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x32x70.5) Songmics LCB509W01V1
Σε απόθεμα
20,25 €
Παιδική Μαξιλάρα Για Κεφαλάρι Κρεβατιού (90x55) Melinen Bear Apple
45×70 εκ
Σε απόθεμα
10,9 €
Κουρτινόξυλο Φ12mm Μονό Επεκτεινόμενο 60-120cm Με Άκρα Grace Spade Black Mat 720132
Σε απόθεμα
23,99 €






























