
Δίσκος Διακόσμησης (44.7x31.6x4.5) A-S Calvi Leaf 215233D
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ορντεβιέρα σερβιρίσματος με μοντέρνο σχεδιασμό. Ο δίσκος είναι κατασκευασμένος από ξύλο bamboo και τα 4 μπωλάκια είναι κατασκευασμένα από κεραμικό υλικό σε λευκό και μαύρο χρώμα. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σαν δίσκος σερβιρίσματος - ορντεβιέρα για να σερβίρετε ξηρούς καρπούς ή ότι άλλο θέλετε για την τραπεζαρία, το τραπεζάκι σαλονιού ή τον μπουφέ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 41 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 1.31 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σετ, ψάθα
Σε απόθεμα



Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Οβάλ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



45×70 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα