
Βαζάκια Μπαχαρικών (Σετ 6τμχ) Σε Σταντ Z-L 19584
Σετ μπαχαρικών, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ από 5 βαζάκια μπαχαρικών σε σταντ της εταιρείας Espiel. Τα βαζάκια είναι κατασκευασμένα από διάφανο γυαλί με ασημί ανοξείδωτο καπάκι. Ιδανικό σετ για να διατηρήσετε τα μπαχαρικά φρέσκα, χωρίς να χάνουν το άρωμά τους. Το σταντ είναι κατασκευασμένο από bamboo σε φυσική απόχρωση. Σας επιτρέπει να μαγειρεύετε άνετα, διατηρώντας την κουζίνα τακτοποιημένη. *Τα μπαχαρικά στις φωτογραφίες δεν περιλαμβάνονται.*
| Ποικιλία | Σετ μπαχαρικών |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Width | 23 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.8 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Γυάλινο,Bamboo |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Σετ μπαχαρικών, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ μπαχαρικών, γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Γυαλί


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Γυαλί
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ μπαχαρικών
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ μπαχαρικών, γυαλί
Σε απόθεμα




Γυαλί
Σε απόθεμα


Μύλοι πιπεριού
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι, ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μύλοι πιπεριού
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα