
47,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Espiel σε λευκό χρώμα και φιγούρα σκύλου terrier. Είναι κατασκευασμένο από polyresin. Ιδανικό για να διακοσμήσετε οποιαδήποτε γωνιά του σπιτιού σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 50 cm |
| Depth | 60 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Espiel |


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα






Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Μέταλο, κεραμικό, διάμετρος
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα









Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ξύλο
προς αποστολή σε 2 ημέρες
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα