
12,2 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης από την εταιρεία Espiel. Είναι κατασκευασμένο από ψάθα σε φυσική απόχρωση. Ιδανικό καλάθι για να κρατήσετε οργανωμένα τα αντικείμενα σας.
| Υλικό | Λυγαριά |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 30 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |










Στρογγυλό
Σε απόθεμα



Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα


Λυγαριά, σετ, διάμετρος





Στρογγυλό, διάμετρος
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα




Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα