
3,92 €
Διαστάσεις 37×25 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φόρμα ζαχαροπλαστικής για κέικ σε σχήμα λαγού. Είναι αντικολλητική, κατασκευασμένη από ανθρακούχο χάλυβα. Ιδανική για να δώσετε σχήμα στο κέικ σας τις πασχαλινές ημέρες ή όποτε άλλοτε επιθυμείτε.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 25 εκ |
| Τύπος | Για κέικ |
|---|---|
| Width | 37 cm, 37 cm, 37 cm, 37 cm |
| Depth | 25 cm, 25 cm, 25 cm, 25 cm |
| Height | 31 cm, 31 cm, 31 cm, 31 cm |
| Total weight | 0.2 kg, 0.2 kg, 0.2 kg, 0.2 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |







Στρογγυλό

Τεφλόν
προς αποστολή σε 4 ημέρες


Για κέικ, φόρμες
Σε απόθεμα

Για κέικ, στρογγυλό
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σιλικόνη
Σε απόθεμα

23×16 εκ, για κέικ, στρογγυλό
Σε απόθεμα
30×24 εκ, για κέικ, σιλικόνη
Σε απόθεμα
Για κέικ

Ορθογώνιο

Για κέικ, στρογγυλό
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Ορθογώνιο
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Στρογγυλό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για muffins



Ορθογώνιο

Ορθογώνιο





15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα