
Πατάκι Μπάνιου (55x85) Ravelia Cadre D.Grey
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι σε εκρού αποχρώσεις και κρόσια στο τελείωμα από την εταιρεία Whitegg. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι που το καθιστά μαλακό. Ένα πατάκι εσωτερικού χώρου κατάλληλο για οποιοδήποτε χώρο του σπιτιού σας.
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 50 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
70×10 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

59×52 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×52 εκ, χαλιά μπάνιου, βαμβάκι
Σε απόθεμα
55×52 εκ, χαλιά μπάνιου, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

70×10 εκ
Σε απόθεμα

59×52 εκ, χαλιά μπάνιου, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, χαλιά μπάνιου, βαμβάκι
Σε απόθεμα


59×52 εκ
Σε απόθεμα
Λινό, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

60×7 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα