
Πετσέτα Χεριών (30x50) White Fabric Korrie Black 600gsm
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 35×27 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 61,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ πετσέτες μπάνιου από την εταιρεία White Fabric σε μαύρο χρώμα. Διαθέτουν φάσα στο κάτω μέρος σε λευκό χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένες από 100% βαμβάκι, εξαιρετικής ποιότητας, βάρους 600gsm, που τις καθιστά απαλές και πολύ απορροφητικές.
| Πλάτος: | 35 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σετ |
| Width | 35 cm, 35 cm, 35 cm, 35 cm |
| Depth | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Height | 8 cm, 8 cm, 8 cm, 8 cm |
| Total weight | 1 kg, 1 kg, 1 kg, 1 kg |
| Κατασκευαστής | White Fabric |

30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
42×38 εκ, βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Πετσέτες θαλάσσης
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, σετ

70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
42×38 εκ, βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
80×150 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης
Σε απόθεμα
Σετ

Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης

42×38 εκ, βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

