
Πετσέτα Προσώπου (50x100) White Fabric Korrie Black 600gsm
50×100 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 30×50 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 9,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα χεριών από την εταιρεία White Fabric σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει φάσα στο κάτω μέρος με γεωμετρικό σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι, εξαιρετικής ποιότητας, βάρους 600gsm, που την καθιστά απαλή και πολύ απορροφητική. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 50 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σετ |
| Width | 28 cm, 28 cm, 28 cm, 28 cm |
| Depth | 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm |
| Height | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Total weight | 0.2 kg, 0.2 kg, 0.2 kg, 0.2 kg |
| Κατασκευαστής | White Fabric |

50×100 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
42×38 εκ, βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Πετσέτες θαλάσσης
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, σετ

70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
42×38 εκ, βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
80×150 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης
Σε απόθεμα
Σετ

Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης

42×38 εκ, βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


45×70 εκ
Σε απόθεμα