
Πετσέτα Χεριών (30x50) White Fabric Elysian Black 600gsm
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×100 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 19 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα προσώπου από την εταιρεία White Fabric σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει φάσα στο κάτω μέρος με μαύρο φλοράλ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι, εξαιρετικής ποιότητας, βάρους 600gsm, που την καθιστά απαλή και πολύ απορροφητική. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 100 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σετ |
| Width | 30 cm, 30 cm, 30 cm, 30 cm |
| Depth | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Height | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Total weight | 0.4 kg, 0.4 kg, 0.4 kg, 0.4 kg |
| Κατασκευαστής | White Fabric |

30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
24×15 εκ, βαμβάκι, ύφασμα απο μπαμπού
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ
Σε απόθεμα
80×150 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
42×34 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
80×150 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
100×150 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, φύση

Βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα