
Πετσέτα Προσώπου (50x90) White Fabric Betsy Brown 500gsm
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 70×140 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα σώματος από την εταιρεία White Fabric σε καφέ χρώμα. Διαθέτει λευκή φάσα στο κάτω μέρος με τρόπικαλ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι, εξαιρετικής ποιότητας, βάρους 500gsm, που την καθιστά απαλή και πολύ απορροφητική. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 140 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σετ |
| Width | 34 cm |
| Depth | 34 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | White Fabric |

Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
80×150 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
70×140 εκ, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

70×140 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
42×34 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×34 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα