
17,6 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βρεφική κάπα για το μπάνιο του μωρού από την εταιρεία Nima σε ροζ χρώμα με σχέδιο κουνελάκι στην κουκούλα και γκρι λεπτομέρειες. Η σύνθεσή της είναι 100% βαμβάκι που την καθιστά απαλή και απορροφητική. Ιδανική για ηλικίες έως 12 μηνών. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας σειράς.
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
|---|---|
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 29 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Nima |


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα