Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (140x140) Nef-Nef Homeware Odete
Διαστάσεις 37×29 εκ
9,75 €
Ιστορικό τιμών
- 25/5/2026 - 9,75 €
- 19/3/2026 - 9,75 €
- 11/7/2025 - 10,5 €
- 11/6/2025 - 15 €
Περιγραφή προϊόντος
Αλέκιαστο τραπεζομάντηλο 140x240 από την εταιρεία Nef-Nef. Σε μωβ απόχρωση με εκρού λεπτομέρειες και φλοράλ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι με ειδική επεξεργασία αδιαβροχοποίησης, που το καθιστά αλέκιαστο, βάρους 185gsm. Ένα τραπεζομάντηλο που θα στολίσει το τραπέζι σας σε κάθε περίσταση.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
Προδιαγραφές
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 37 cm, 37 cm, 37 cm, 37 cm |
| Depth | 29 cm, 29 cm, 29 cm, 29 cm |
| Height | 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm |
| Total weight | 0.35 kg, 0.35 kg, 0.35 kg, 0.35 kg |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
10 €
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
44,9 €
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (140x160) Grace Grey 314163
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
252,16 €
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
119,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (50x16.5x60) Vasagle BBK133W01
12×80 εκ
Σε απόθεμα
79,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
7,99 €
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
98,99 €
Κονσόλα Εισόδου (80.5x35x90) F-V Tasso 193589
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
109,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Σερβιτόρο & 3 Ράφια (100x60x48) Vasagle LCT205K50V1
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
19,92 €
Γωνιακή Ραφιέρα Οργάνωσης Κουζίνας F-V Kitchen Shelf 111123
Σε απόθεμα
34,99 €
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (41x20x80) F-V Natureo White 140853
Ξύλο
Σε απόθεμα
65,99 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Alexa Beige
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
99,99 €
Καθρέφτης Τοίχου/Κοσμηματοθήκη Με Led (37x10x120) Songmics JBC93W
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
85,99 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Liva Elephant
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
55,99 €
Παιδικό Τραπεζάκι + Καρέκλες (Σετ 3τμχ) A-S Alex 205805
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
27,5 €
Κουβερτόριο Υπέρδιπλο (220x240) Μουσελίνα Greenwich Polo Club Essential 3468
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22,9 €
Γωνιακή Ραφιέρα Μπάνιου Τριπλή (19.5x19.5x49) Estia Bamboo Essentials 02-12786
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
























