
81,2 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο βάζο σε φούξια-κόκκινο χρώμα και σχήμα χριστουγεννιάτικη μπάλα από την εταιρεία Edelman. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό δολομίτη. Ιδανικό για να διακοσμήσει κάθε χώρο για μία μοναδική χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.33 kg |
| Χρώμα | Φούξια,Κόκκινο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Edelman |



Κεραμικό

Τερακότα



Κεραμικό






Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό, τερακότα

Βάζα δαπέδου, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Κεραμικό, τερακότα




Κεραμικό, τερακότα


Κεραμικό, τερακότα


Κεραμικό







15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα