
Πιατέλα Σερβιρίσματος Οβάλ (15x8.5) Espiel Essentials Pomegranate OWD112K6
Πορσελάνη, οβάλ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιατέλα σερβιρίσματος της εταιρείας Espiel. Είναι κατασκευασμένη από πορσελάνη σε σάπιο μήλο χρώμα. Είναι κατάλληλη για τρόφιμα, πλένεται στο πλυντήριο πιάτων και μπορεί να τοποθετηθεί στον φούρνο μικροκυμάτων. Συνδυάστε τη με τα προϊόντα της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Πορσελάνη |
|---|---|
| Σχήμα | Οβάλ |
| Width | 20 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.26 kg |
| Χρώμα | Σάπιο Μήλο |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Πορσελάνη, οβάλ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

Ξύλο

Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα