
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (40x40) Rythmos Editor Beige
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη στο χρώμα της ώχρας, με λευκές λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία Rythmos. Το ύφασμα είναι από 50% chenille, 25% βαμβάκι και 25% polyester που την καθιστά ανθεκτική. Ταιριάξτε την με τα ριχτάρια του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Ώχρα |
| Material | Chenille |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα

40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
προς αποστολή σε 5 ημέρες
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα

Με φερμουάρ

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι



40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
20×20 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα