
Κουβέρτα Πικέ Αγκαλιάς (80x110) Dimcol Cotton Ροζ
23×17 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 23×17 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 19,62 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βρεφική πικέ κουβέρτα για την κούνια του μωρού σας από την εταιρεία Dimcol σε ροζ χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι βάρους 335gsm. Έχει υψηλή πυκνότητα που της προσφέρει μεγάλη ανθεκτικότητα στο πλύσιμο. Συσκευασία Polybag. Ελληνικής κατασκευής.
| Πλάτος: | 23 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 17 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 23 cm, 23 cm, 23 cm, 23 cm |
| Depth | 17 cm, 17 cm, 17 cm, 17 cm |
| Height | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Total weight | 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

23×17 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
75×100 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×100 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
75×100 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
75×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
75×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
28×24 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

75×100 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
46×36 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


75×100 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
75×100 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
37×28 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

75×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
75×100 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

75×100 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα