
Διακοσμητικό Μαξιλάρι (40x40) A-S Poolside 215408A
40×2 εκ, διακοσμητικό, τετράγωνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×50 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι από την εταιρεία Nef-Nef σε γκρι απόχρωση με ρέλι περιμετρικά. Είναι κατασκευασμένο από chenille σύνθεσης 55% polyester, 23% ακρυλικό και 22% βαμβάκι. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 50 εκ |
| Width | 50 cm |
|---|---|
| Depth | 50 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Chenille |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

40×2 εκ, διακοσμητικό, τετράγωνο
Σε απόθεμα
40×40 εκ, διακοσμητικό

45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Ρίγες
Σε απόθεμα
45×45 εκ, διακοσμητικό, τετράγωνο
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


50×50 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ







Διακοσμητικό

Διακοσμητικό




Διακοσμητικό

45×45 εκ
Σε απόθεμα


Διακοσμητικό


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα