
Ζεύγος Μαξιλάρια Ύπνου Μέτρια (50x70) Ανατομικά Idilka 11200 Latex
50×70 εκ, ανατομικό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×2 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 9,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι με ριγέ σχέδιο σε κίτρινες και λιλά αποχρώσεις. Εξωτερικά είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι, ενώ εσωτερικά έχει πολυεστερική γέμιση. Διαθέτει φερμουάρ για να αφαιρείται η μαξιλαροθήκη και να πλένεται. Ιδανικό για να δώσει μια μοντέρνα νότα στη διακόσμησή σας.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 2 εκ |
| Τύπος | Διακοσμητικά |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Μοτίβο | Ρίγες |
| Width | 40 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 0.43 kg |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

50×70 εκ, ανατομικό
Σε απόθεμα


50×70 εκ
Σε απόθεμα
40×60 εκ, ρίγες
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
63×43 εκ, ανατομικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, ορθογώνιο, κλασικό
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, ρίγες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
50×14 εκ, διακοσμητικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα


50×50 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, ορθογώνιο, κλασικό
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
40×60 εκ, διακοσμητικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα