
Κουρτίνα (140x240) Με Τρουκς L-C Louxor White 1627645
40×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα χαμηλής σκίασης σε λευκό χρώμα με χρυσό μεταλλικό μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκεπασμένη από 100% πολυεστερικό ύφασμα. Στο επάνω μέρος διαθέτει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.412 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

40×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
40×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
26×40 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Voile, σε ράγα, ίσιος

Voile

45×26 εκ
Σε απόθεμα
26×41 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
43×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
40×2 εκ
Σε απόθεμα
Voile

Voile

Voile

Μοντέρνο, δωματίου



45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
Voile

45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
Voile

Voile, σε ράγα

Voile


Voile

43×26 εκ
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα

Voile


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα