
Κουρτίνα (140x260) Με Τρουκς L-C Louxor Beige 1612486
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα μέτριας σκίασης σε λευκό χρώμα με χρυσό μεταλλικό μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκεπασμένη από 100% πολυεστερικό ύφασμα. Στο επάνω μέρος διαθέτει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 42 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.72 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
26×42 εκ
Σε απόθεμα
26×42 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα

Κουζίνας
Σε απόθεμα



Μοντέρνο
Σε απόθεμα
40×27 εκ, voile, σε ραβδί
Σε απόθεμα
Ίσιος


Voile, σε ράγα, ίσιος

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×26 εκ
Σε απόθεμα


40×26 εκ
Σε απόθεμα


42×26 εκ
Σε απόθεμα
Voile, ίσιος, σε ραβδί

40×26 εκ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, δωματίου

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα