
Διακοσμητικό Κερί Σε Κεραμικό Βάζο Με Καπάκι Sole L Εξωτερικού Χώρου Greige Κεραμικό Burn Time 270 h Η21 x D25 cm Fumaci
Στρογγυλό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάση αρωματικού κατασκευασμένη από κεραμικό υλικό σε λευκό και στο χρώμα της τερακότας. Στη βάση αρωματικού τοποθετήστε αναμμένο κερί ρεσώ στο κάτω μέρος και ένα wax melt στο πάνω μέρος και αφήστε το να λιώσει και να απελευθερώσει τα αρωματικά έλαια του. Μόλις σβήσετε το ρεσώ, το αρωματικό wax melt που έχει μείνει στερεοποιείται και μπορείτε εύκολα να το βγάλετε ή να το επαναχρησιμοποιήσετε.
| Αρωματικά | Ναί |
|---|---|
| Χρώμα | Καφέ |
| Width | 10 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.343 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Στρογγυλό

Στρογγυλό


Στρογγυλό

Στρογγυλό

Αρωματικό
Σε απόθεμα

Αρωματικό, σετ, διάμετρος
Σε απόθεμα


Αρωματικό, σε τεμάχιο, στρογγυλό
Σε απόθεμα

Στρογγυλό














Αρωματικό




Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα