
17 €
Αρωματικό Χώρου 200ml Με Στικς Nef-Nef Homeware Sandalwood Rose
Με στικ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο αρωματικό χώρου με στικς σε κόκκινο γυάλινο δοχείο. Διαθέτει στικς και ένα μεγάλο ξύλινο στικ για να διαχέεται περισσότερο το άρωμα. Θα δώσει μια νότα φρεσκάδας στο σπίτι σας, ολοκληρώνοντας την χριστουγεννιάτικη διακόσμηση.
| Tύπος | Με στικ |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Width | 10 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 0.276 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Με στικ
Σε απόθεμα

Με στικ
Σε απόθεμα
Με στικ
Σε απόθεμα
Με στικ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με στικ
Σε απόθεμα
Με στικ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα