
Ορντεβιέρα Σερβιρίσματος 6 Θέσεων (28.5x5.5x19.5) S-D Bamboo Glass 194195
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλατώ σερβιρίσματος από την εταιρεία εstia με laser cut σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από μπαμπού σε φυσική απόχρωση. Σε αντίθεση με το παραδοσιακό ξύλο, το μπαμπού είναι πιο ανθεκτικό στα σημάδια. Πολύ πρακτικό για να σερβίρετε μεζέδες ή τυριά στο τραπέζι σας.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.58 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα


Δίσκοι


Μοντέρνο, ανατολίτικο

Ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, οβάλ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
