
5,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βαμβακοθήκη από την εταιρεία εstia. Είναι κατασκευασμένη από ακρυλικό υλικό σε καφέ χρώμα. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Σετ καλαθιών | Σετ |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ακρυλικό |
| Κατασκευαστής | Εstia |




Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα

Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Τετράγωνο

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ




Σετ


Στρογγυλό
Σε απόθεμα


Σετ




Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα



19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα