
11,5 €
Δοχεία Υγρού Πιάτων Με Βάση (Σετ 3τμχ) Estia Bamboo Essentials 02-28800
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου από την γερμανική εταιρεία Wenko με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας κεραμικό υλικό σε γκρι χρώμα με ανάγλυφες λεπτομέρειες. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα αξεσουάρ του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Τοποθέτηση | Όρθια |
|---|---|
| Ρύθμιση | Με αντλία |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 8 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.315 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Wenko |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
