
Βοηθητικό Τραπεζάκι (Φ50x45) Spitishop Venice Travertine
9×61×55 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Στρογγυλό τραπεζάκι σε φυσική απόχρωση ξύλου. Έχει μοντέρνο σχεδιασμό και είναι ιδανικό να διακοσμήσει κάθε σπίτι, καθώς ταιριάζει με όλα τα είδη διακόσμησης. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε ως βοηθητικό τραπέζι στο σαλόνι, το χολ, το γραφείο ή ακόμα και σαν κομοδίνο δίπλα από το κρεβάτι. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Σχήμα τραπεζιού | Στρογγυλό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Width | 70 cm |
| Depth | 70 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Μοριοσανίδα |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

9×61×55 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
40×54×40 εκ, στρογγυλό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
9×69×39 εκ, ορθογώνιο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
11×54×55 εκ, άτυπα, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

43-51×35×26 εκ, μοντέρνο, βαλανιδιά

Ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Καρυδιά



Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο

Γυαλί

Γυαλί

40 εκ, ⌀ 33 εκ, στρογγυλό, βιομηχανικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο

46 εκ, ⌀ 33 εκ, στρογγυλό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα