
Κουβέρτα Καναπέ Fleece (130x180) A-S Cuddly Bleu Givre 204515C
32×12 εκ, fleece
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 32×12 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Fleece κουβέρτα καναπέ που θα σας ζεσταίνει όσο βλέπετε την αγαπημένη σας ταινία ή διαβάζετε το βιβλίο σας. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester σε καφέ χρώμα. Κατάλληλη για χρήση κατά τους φθινοπωρινούς μήνες και χειμερινούς μήνες.
| Πλάτος: | 32 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 12 εκ |
| Υλικό | Fleece |
|---|---|
| Width | 32 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 37 cm |
| Total weight | 1.46 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Fleece |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

32×12 εκ, fleece
Σε απόθεμα

43×38 εκ, fleece
Σε απόθεμα
43×38 εκ, fleece
Σε απόθεμα
130×170 εκ, fleece
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι, μονόχρομος
Σε απόθεμα


130×170 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
27×14 εκ, fleece
Σε απόθεμα
30×30 εκ
Σε απόθεμα
30×30 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


13×13 εκ, fleece
Σε απόθεμα
Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα

13×13 εκ, fleece
Σε απόθεμα
24×21 εκ, fleece
Σε απόθεμα
130×170 εκ, fleece
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
130×170 εκ, καπιτονέ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
130×170 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

30×30 εκ, fleece
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα