
23,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθια αποθήκευσης σε σετ 9 τεμαχίων με μίνιμαλ ύφος. Είναι κατασκευασμένα από φυσική ψάθα σε μπεζ χρώμα. Το σετ περιλαμβάνει 9 καλάθια διαφορετικών μεγεθών εκ των οποίων τα 3 είναι με καπάκι. Ιδανικά για το καθιστικό, το μπάνιο, το υπνοδωμάτιο ή οποιοδήποτε άλλο χώρο του σπιτιού έχει μικροπράγματα για τακτοποίηση.
| Σετ καλαθιών | Σετ |
|---|---|
| Width | 35 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 48 cm |
| Total weight | 3.51 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |









Σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα




Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα






Σετ

Σετ
Σε απόθεμα







Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

