
Κάδρο Τοίχου (31x7x47) A-S Jonas 205644B
47×31 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 34×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κάδρο τοίχου με αληθινά φτερά σε vintage ύφος. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF_E1 σε καφέ χρώμα και έχει σχοινί για να κρεμιέται. Στο μπροστινό μέρος διαθέτει κυρτή γυάλα. Τοποθετήστε το σε έναν κενό τοίχο για να δώσετε χαρακτήρα και να διακοσμήσετε μοναδικά τον χώρο σας.
| Πλάτος: | 20 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 34 εκ |
| Υλικό πλαισίου | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 34 cm |
| Total weight | 0.28 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

47×31 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

50×50 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με πλαίσιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


3×75 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
91×61 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Αυτοκόλλητα
προς αποστολή σε 1 εβδομάδαΠαράδοση δωρεάν





52×25 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



45×70 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Κλασικό
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα