
47,12 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό κλαδί κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε πράσινο χρώμα. Ιδανικό για να δημιουργήσετε όμορφα μπουκέτα για όλο το χρόνο. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρους σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους.
| Τύπος | Μπουκέτα |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 90 cm |
| Total weight | 0.06 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |






Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


















Σε γλάστρα
Σε απόθεμα



Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα


45×70 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα