
Μπολ (Φ15x6.5) S-D Marie Mint 194859C
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπολ κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε βεραμάν χρώμα με μοντέρνο ύφος. Ιδανικό μπολ για το φαγητό σας ή το πρωινό σας. Χωρητικότητα 560ml. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 15 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.45 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Σμάλτο


Σετ, κεραμικό, σμάλτο


Σετ, κεραμικό, σμάλτο

Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα






Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, για προετοιμασία
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, στρογγύλα, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα