
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x200) Spitishop Fanny Natural
16×90×200 εκ, ξύλο, με στρώμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 16×90×200 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεβάτι Montessori σε σχήμα σπιτάκι. Με την βάση του πολύ κοντά στο πάτωμα, διευκολύνει την κίνηση του παιδιού στο δωμάτιο, ενθαρρύνοντας τη δημιουργικότητα και την αυτονομία του. Το πρωτότυπο σχήμα του δημιουργεί ένα διασκεδαστικό περιβάλλον που θα λατρέψει το παιδί σας. Δέχεται στρώμα 90x200 (Δεν περιλαμβάνεται). Είναι κατασκευασμένο από ξύλο έλατου σε λευκό χρώμα και οι τάβλες στο κάτω μέρος είναι κόντρα πλακέ. Βάρος αντοχής 100 kg συνολικά μαζί με το στρώμα. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 90 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 200 εκ |
| Υψος: | 16 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Σετ | Με στρώμα |
| Width | 199 cm, 199 cm, 199 cm, 199 cm |
| Depth | 25 cm, 25 cm, 25 cm, 25 cm |
| Height | 16 cm, 16 cm, 16 cm, 16 cm |
| Total weight | 21 kg, 21 kg, 21 kg, 21 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

16×90×200 εκ, ξύλο, με στρώμα
Σε απόθεμα
70×140 εκ, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
80×180 εκ, πεύκο, ξύλο
Σε απόθεμα
70×140 εκ, για αγόρια, ξύλο

80×180 εκ, πεύκο, ξύλο
Σε απόθεμα

16×90×200 εκ, ξύλο, με στρώμα
Σε απόθεμα
90×200 εκ, ξύλο, με στρώμα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
16×90×200 εκ, ξύλο, με στρώμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
80×180 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
90×200 εκ, για αγόρια, ξύλο

60×120 εκ, με στρώμα
Σε απόθεμα
Ξύλο

Για κορίτσια, με στρώμα
Σε απόθεμα
90×200 εκ, για αγόρια, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Για αγόρια, με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο

90×200 εκ, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
90×200 εκ
Σε απόθεμα
Για αγόρια, με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

60×120 εκ, ξύλο, με στρώμα
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
80×160 εκ, για αγόρια, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

80×160 εκ, σημύδα, πεύκο
Σε απόθεμα
60×120 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο
Σε απόθεμα
80×160 εκ, για αγόρια, ξύλο

80×160 εκ, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
70×140 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

70×140 εκ, πεύκο, για αγόρια
Σε απόθεμα
80×160 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα