
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x200) Spitishop Roby White
16×90×200 εκ, ξύλο, με στρώμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 16×90×200 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεβάτι Montessori σε σχήμα σπιτάκι. Με την βάση του πολύ κοντά στο πάτωμα, διευκολύνει την κίνηση του παιδιού στο δωμάτιο, ενθαρρύνοντας τη δημιουργικότητα και την αυτονομία του. Το πρωτότυπο σχήμα του δημιουργεί ένα διασκεδαστικό περιβάλλον που θα λατρέψει το παιδί σας. Δέχεται στρώμα 90x200 (Δεν περιλαμβάνεται). Είναι κατασκευασμένο από ξύλο έλατου σε φυσική απόχρωση και οι τάβλες στο κάτω μέρος είναι κόντρα πλακέ. Βάρος αντοχής 100 kg συνολικά μαζί με το στρώμα. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 90 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 200 εκ |
| Υψος: | 16 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Σετ | Με στρώμα |
| Width | 199 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 21 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

16×90×200 εκ, ξύλο, με στρώμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
90×200 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
16×90×200 εκ, ξύλο, με στρώμα
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα

Με στρώμα
Σε απόθεμα
80×180 εκ, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
80×180 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


90×200 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο

Πεύκο, για αγόρια, ξύλο

Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
90×200 εκ, πεύκο, για αγόρια

Ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, με στρώμα
Σε απόθεμα
Για αγόρια, με στρώμα
Σε απόθεμα
90×200 εκ, για αγόρια, ξύλο

Για αγόρια

Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
90×200 εκ, ξύλο, με στρώμα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Για αγόρια, ξύλο

Για αγόρια, ξύλο

Με στρώμα
Σε απόθεμα
16×90×200 εκ, ξύλο, με στρώμα
Σε απόθεμα
90×200 εκ, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, ξύλο, με στρώμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


18×35×53 εκ
Σε απόθεμα