
Umbra επιτραπέζια επιτοίχια κορνίζα 31x26/Prisma 313018-158
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΔιαστάσεις 15×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα από την εταιρεία Estheti σε χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από πολυρεζίνη. Η κορνίζα είναι επικαθήμενη. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 15 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 12 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.36 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


15×10 εκ, όρθιος, ορθογώνιος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, όρθιος, ορθογώνιος
Σε απόθεμα
18×13 εκ, όρθιος, ορθογώνιος
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
49×43 εκ
Σε απόθεμα
18×13 εκ, όρθιος, ατύπος
Σε απόθεμα



26×31 εκ, όρθιος, ατύπος
Σε απόθεμα



15×10 εκ, όρθιος, ορθογώνιος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
15×10 εκ, όρθιος, ορθογώνιος
Σε απόθεμα
18×13 εκ, όρθιος, ορθογώνιος
Σε απόθεμα
15×10 εκ, ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

18×13 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα