
21,6 €
Διακοσμητικό Βάζο (21x10.5x25) Estheti 752-20179
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Estheti σε λαχανί χρώμα με χρυσές λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 17 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Λαχανί |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα






Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό, τερακότα


Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό


15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα






120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα