
Διακοσμητικό Βάζο (30.5x7.2x45) Estheti 752-20406
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Estheti σε μπλε-χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 32 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπλε,Χρυσό |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, πέτρα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, στρογγυλό

Κεραμικό




Κεραμικό



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Κεραμικό

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα

