
Δίσκος Διακόσμησης (56x36x5) Espiel MR19352
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δίσκοι σερβιρίσματος από την εταιρεία Estheti σε λευκό χρώμα με μαύρες λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Ο σκελετός είναι κατασκευασμένος από πλαστικό υλικό. Τοποθετήστε τον στην τραπεζαρία ή το σαλόνι σαν διακοσμητικό ή χρησιμοποιήστε τον για να σερβίρετε τους καλεσμένους σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Ποικιλία | Δίσκοι |
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 38 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 1.35 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα





Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
προς αποστολή σε 2 ημέρες

Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν




Μοντέρνο, πιατέλες, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Οβάλ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα




19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα