
Καράφα Με Πώμα (25x10x15) Estheti 752-10526
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική καράφα από την εταιρεία Estheti με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από διάφανο γυαλί και έχει ασημί μεταλλικά στοιχεία. Διαθέτει πώμα. Τοποθετήστε την στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή την κουζίνα και ταιριάξτε την με άλλα είδη διακόσμησης.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 24 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί

Για νερό, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Για νερό, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Γυαλί

Γυαλί, για whisky, πλάτος
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Γυαλί

Γυαλί, για whisky
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί

Γυαλί





Κεραμικό

Κεραμικό

Για νερό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα