
Μαξιλάρι Καρέκλας (38x38+5) S-F Dandy Camel CUD567004GAL
38×38 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι καρέκλας σε απόχρωση τερακότα. Το εξωτερικό ύφασμα είναι κοτλέ με σύνθεση 100% polyester ενώ το εσωτερικό γέμισμα από πολυεστερική βάτα βάρους. Διαθέτει κορδονάκια στις 2 γωνίες για να δένει στην καρέκλα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για να δημιουργήστε ένα ξεχωριστό στυλ.
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 38 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Τερακότα |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

38×38 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες, κήπου

45×15 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
40×5 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

45×45 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες


Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες, κήπου



Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

120×80 εκ, σε παλέτες, διάμετρος

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες


Σετ, κήπου

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες, κήπου

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ξύλο, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα