
Μαξιλάρι Καρέκλας (38x38+5) S-F Dandy Roux CUD567005GAL
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 38×38 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι καρέκλας σε μπεζ απόχρωση. Το εξωτερικό ύφασμα είναι κοτλέ με σύνθεση 100% polyester ενώ το εσωτερικό γέμισμα από πολυεστερική βάτα βάρους. Διαθέτει κορδονάκια στις 2 γωνίες για να δένει στην καρέκλα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για να δημιουργήστε ένα ξεχωριστό στυλ.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 38 εκ |
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 38 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες


Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες, κήπου

40×5 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ


Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες, κήπου

Σετ, κήπου

45×15 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα

Σετ, κήπου

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες, κήπου

Σετ, κήπου

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα