
19,9 €
Διαστάσεις 10×1×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδική φουσκωτή πισίνα σε γαλάζιο χρώμα, με μωβ λεπτομέρειες και καλοκαιρινό σχέδιο ζωάκια από την εταιρεία Kiokids. Είναι κατασκευασμένη από 100% πολυπροπυλένιο. Ιδανική για δροσερές βουτιές στον κήπο ή το μπαλκόνι. Κατάλληλη για παιδιά 0+ μηνών.
| Πλάτος: | 1 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Υψος: | 10 εκ |
| Width | 1 cm |
|---|---|
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Γαλάζιο |
| Material | 100% Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Kiokids |



10×1×10 εκ
Σε απόθεμα


















4×25×22 εκ
Σε απόθεμα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα






Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
