
19,59 €
Διαστάσεις 10×1×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδική φουσκωτή πισίνα σε ροζ χρώμα, με γαλάζιες λεπτομέρειες και καλοκαιρινό σχέδιο ζωάκια από την εταιρεία Kiokids. Είναι κατασκευασμένη από 100% πολυπροπυλένιο. Ιδανική για δροσερές βουτιές στον κήπο ή το μπαλκόνι. Κατάλληλη για παιδιά 0+ μηνών.
| Πλάτος: | 1 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Υψος: | 10 εκ |
| Width | 1 cm |
|---|---|
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | 100% Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Kiokids |



10×1×10 εκ
Σε απόθεμα


















Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




4×25×22 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα