
Φωτιστικό Οροφής Lucide 09929-05-30 NIGEL Μαύρο Ματ (Black Mat) 2200 K
Φώτα οροφής, 230V, μέταλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα εξωτερικού χώρου της εταιρείας Aca Decor με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από αλουμίνιο σε γκρι χρώμα με λευκό πλαστικό προστατευτικό. Διαθέτει προστασία από υγρασία και βαθμό στεγανότητας IP54 που την καθιστά κατάλληλη για εξωτερικούς χώρους. Τύπος ντουί: 1xΕ27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Τάση εισόδου 230V.
| Τάση ισχύος | 230V |
|---|---|
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Φώτα οροφής, 230V, μέταλο
Σε απόθεμα

24V
Σε απόθεμα

Επιτοίχια φώτα, με αισθητήρα κίνησης, 230V
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα



230V
Σε απόθεμα




Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Επιτοίχια φώτα, με αισθητήρα κίνησης, 230V
Σε απόθεμα

Επιτοίχια φώτα, 230V, μέταλο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια φώτα, 230V, μέταλο
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια φώτα, 230V, μέταλο
Σε απόθεμα
24V
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα