
Απλίκα LED Εξωτερικού Χώρου Aca SLIM42W White
230V
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα εξωτερικού χώρου της εταιρείας Heronia. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό σε λευκό χρώμα με μαύρη βάση. Διαθέτει προστασία από υγρασία και σκόνη με βαθμό στεγανότητας IP54 και είναι κατάλληλη και για εξωτερικούς χώρους. Σε μίνιμαλ στυλ είναι ιδανική για να φωτίσετε και να διακοσμήσετε τον κήπο και τους εξωτερικούς χώρους του σπιτιού ή του εξοχικού σας. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Τύπος φωτισμού εξωτερικού χώρου | Επιτοίχια φώτα |
|---|---|
| Τάση ισχύος | 230V |
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 12 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

230V
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα
Επιτοίχια φώτα, 230V, μέταλο
Σε απόθεμα

230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα